BİLLUR YAZGAN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLLUR YAZGAN FAN CLUB

BİLLUR YAZGAN FAN CLUP

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİLLUR ABLİŞ

YazarMesaj
prenses nurgül
Yeni Üye
Yeni Üye
prenses nurgül

Ruh Halin : BİLLUR ABLİŞ Ssstt10

BİLLUR ABLİŞ Empty
MesajKonu: BİLLUR ABLİŞ   BİLLUR ABLİŞ Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 2:59 pm

TAMAMEN BİLLUR ABLA SÖYLEMİŞ BEN HİÇBİR ŞEY DEĞİŞTİRMEDİM

aşk eski bir yalan dizimizin adıçekimleri başaldıama çok farklı bi karakter

görüceksiniz...zaten benim için de önemli olan bi şeydi bu tuğçe karakterının tam tersi köylü kasabalı bi kız...şımarık diil fakir....saf ve masumbu açıdan benim için çok önemli çnk bi oyuncu her karakterı canlandırabilmelidir....bu da benım tuçe karakterıyle apayrı bı karakter oldugu için çok mutluluk duydum...ve ınanın çok zor sahneler war ve bu beni çok heyecanlandırdı...karakterin adı;ZEYNO...zeyno koyde babasıyla yasayan fakat babasını kaybetmesı uzerıne şehre dayısının yanına taşınan bı kız....bu ewın sahıbı de hülya koçyiğit ve torunu yani partnerim ali il işte olaylar bole baslıo eski türk filmleri tadındabenim karakterımde görünüş olarak sonradan değişime ugrayabilirama başta çok şaşıracaksınız....e bu kdr açıklama yeter heralde hareytınglere gelınce fox çok reytıng kaygısı olan bı kanal dııl tabi kanal d star gıbı tvlere oranla...yoksa tabıkı reytıng onemlı....kurtlar vadisinin saatınde yenı bı dızı baslıo eşref saati....bakalım hayırlısı olsun benim için oyunculuk açısından çok önem taşıyan bi proje....hepinizi çooooooooooooooooook öpüyorum....acemi cadı gıbi sızın yasınıza hıtap etmıcek ama yıne de umarım beğenirsiniz...

BİLLUR ABLİŞ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-