BİLLUR YAZGAN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLLUR YAZGAN FAN CLUB

BİLLUR YAZGAN FAN CLUP

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİLLUR ROPÖRTAJ

2 posters
YazarMesaj
prenses nurgül
Yeni Üye
Yeni Üye
prenses nurgül

Ruh Halin : BİLLUR  ROPÖRTAJ Ssstt10

BİLLUR  ROPÖRTAJ Empty
MesajKonu: BİLLUR ROPÖRTAJ   BİLLUR  ROPÖRTAJ Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 2:50 pm

Billur Yazgan, "Acemi Cadı" dizisiyle huzurlu bir hayata kavuştuğunu söyledi. Kendi ifadesiyle; S’nek kanalında sunuculuk yaptığı dönemde 45 yaşında erkek hayranları varken, artık o çocuklar tarafından seviliyor. 22 yaşındaki oyuncu ayrıca sevişme sahnelerine karşı olmadığını ve Haluk Bilginer’in yer aldığı bir projede soyunabileceğini açıkladı.

Oyunculuk hayatınız nasıl başladı?

- Çocukluğumdan beri ekran önünde olmayı istiyordum. Annem de beni çok destekliyordu. Hatta annem, üniversiteye girdiğim yıl, Müjdat Gezen’in oyunculuk derslerine girmemi önerdi. Sevinçle kabul ettim. Ardından da Tümay Özokur’un casting ajansına yazıldım ve bir ay sonra Digitürk’ün gençlik kanalı S’nek’te "Karşı Cinsin Casusları" adlı programın sunucusu oldum. "Şöhret" ise ilk dizi deneyimimdi. O diziye pek adapte olamadığım için sadece sekiz bölüm oynadım. Ama "Acemi Cadı"da set ortamı harika.

Tanınıyor olmak hoşunuza gidiyor mu?

- Aslında beni S’nek zamanından tanıyorlar. Orada ağır makyajlı, abartılı saçlı biriydim. "Acemi Cadı" sayesinde küçük hayranlarım oluştu.

Kaç yaşındasınız?

- 21’i bitirdim. Dolu dolu 22’yim.

n "Acemi Cadı"da 16 yaşındaki Tuğçe karakterini canlandırıyorsunuz. Devamlı güzelliğinizle ilgili iltifatlar duymak sizi rahatsız ediyor mu?

- Beni endamlı biri zannediyorlar. Boyum 1.70. Ekranda biraz iri gözüküyorum galiba. Halkımız güzelliğe çok meraklı. Ama ben oynarken, yüzümün güzel çıkıp çıkmamasıyla ilgilenmiyorum. Zaten devamlı ağlayan ve bağıran bir tipi canlandırırken, ne kadar güzel görünebilirsiniz ki?
CemRe~Gizem
Co-Admin
Co-Admin
CemRe~Gizem

Ruh Halin : BİLLUR  ROPÖRTAJ Tirsmi10

Kişi sayfası
Bİllur PuAnI:
BİLLUR  ROPÖRTAJ Left_bar_bleue0/0BİLLUR  ROPÖRTAJ Empty_bar_bleue  (0/0)

BİLLUR  ROPÖRTAJ Empty
MesajKonu: Geri: BİLLUR ROPÖRTAJ   BİLLUR  ROPÖRTAJ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:48 pm

Saloll...

BİLLUR ROPÖRTAJ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-