BİLLUR YAZGAN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLLUR YAZGAN FAN CLUB

BİLLUR YAZGAN FAN CLUP

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı ..

3 posters
YazarMesaj
CemRe~Gizem
Co-Admin
Co-Admin
CemRe~Gizem

Ruh Halin : Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Tirsmi10

Kişi sayfası
Bİllur PuAnI:
Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Left_bar_bleue0/0Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Empty_bar_bleue  (0/0)

Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Empty
MesajKonu: Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı ..   Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:02 pm

D Production yapımı "Acemi Cadı"nın başrol oyuncularından Çağkan Çulha.Annesi ise artık aramızda olmayan bir dönemin ünlü oyuncusu Mine Mutlu.Kimseden destek görmeden,tek başına oyunculuk sektörüne girmeye çalışan Çağkan,figürasyon oyunculuğundan,başrole geçiş hikayesini bizlerle paylaştı.

*Oyunculuk nasıl başladı?

En büyük hayalimdi oyuncu olmak.Devlet tiyaryosu'nda oynayan bir arkadaşım var.O bir reklam filminde oynamışyı.O zaman daha da şekillenmeye başladı kafamda bir şeyler.Annem oyuncuydu zateb.Rahmetli Mine Mutlu.Bir ajansa kayıt yaptırdım.Şansıma her şey iyi gitti.

*Peki sana destek olacak,yönlendirecek birileri yok muydu?Sonuçta annenden kaynaklanan bir çevren vardı,değil mi?

Babam özellikle bu konuda yardımcı olmak istedi ama ben istemedim.Çünkü torpile karşıyım.Kendi başıma bir şeyler yapmak isterdim.

*Başarılı olduğunu düşünüyor musun?

İlk beş,altı ay boyunca görüşmelere gittim ama hiç bir iş çıkmadı.Sinir oldum!Sonra yavaş yavaş figürasyon işleri çıktı.Ardından reklam oyunculupu ve 'Acemi Cadı' geldi.

*Figürasyon oyunculuğu yaptığın dizi filmler hangileri?

İlk olarak 'Belalı Baldız'da rol aldım.Hatta çok müstehcen sahnelerim vardı;boxer'la kalıyordum!Sonra 'Hayat Bİlgisi' geldi.Son olarakda 'Acemi Cadı' geldi.

*Kendi kendine çabaladığına değdi mi sence?

Tabii ki değdi!En önemlisi yavaş yavaş kendime inanmaya başladım.Tabii çok temiz ve dürüst bir sektör değil ama çalışıyoruz işte!Amacım başarılı olmak,bir yerlere geldikten sonra değişmemek ve bazı çirkinlikleri düzeltmek!

*Nedir o çirkinlikler?

Şöhret budalası olmak bence en büyük çirkinlik.

*Bu hayatın içine girilirse ister istemez şöhretin büyüsüne kapılmaz mı insan?

Evimin önüne gelmeye başladı kızlar.Çok utanıyorum mesela.Geçen gün biri bana Kıraç'ın albümünü hediye etti.Çok temiz ve masum bir duygu bu.Ama ben şöyle düşünüyorum:Ben de insanım,onlar da insan.Hiçbir farkımız yok.O yüzden bana saçma geliyor!'Şöhret budalası' insaların kendi karakterlerine saygısızlık yaptığını düşünüyorum.Çünkü şöhret bittiğinde neye uğradıklarını şaşırıyorlar ve büyük bir psikolojik bunalıma giriyorlar.Zaten çok nankör bir sektör.İş çıkmadığı zaman yüzün unutulur.

*Şöhret konusunda oldukça komplekssiz ve rahat görünüyorsun.Her zaman içinden geldiği gibi davranabilecek misin?Çok kızdığın bir anın olabilir mesela...

Bu konuda da herhangi bir problemim yok.Zaten çok nadir sinirlenen biriyim.Her zaman sabırlı ve güler yüzlüyümdür.Şöhretle ilgili hoşuma giden tek şey şu:İnsanların bana gülümsemeyle bakıyorlar.Sahtelik bile olsa,insanları güler yüzlü görmek hoşuma gidiyor!Ama saçma sapan da avantajları var.

*Ne gibi?

Bir yerde sıra var diyelim.Ben de sıranın sonuna geçmiş,bekliyorum.Hemen beni sıranın başıan geçirmeye çalışıyorlar,öncelik veriyorlar.Böyle şeylerden hoşlanmıyorum.Ya da bir yerde yemek yiyorum.Herkes;"Afiyet olsun" diyor.Onlara cevap vermekten yemek yiyemiyorum!

*Hayallerinden birinin oyunculuk olduğunu söyledin.Hayallerini süsleyen başka şeyler var mı?

Çok klişe bir şey ama bir Hollywood filminde rol almak isterdim.Hatta bir sahnesinde bile görünmek yeterli olurdu.

*Okul yıllarında nasıl bir öğrenciydin?

Ortaokulda çalışıyordum,iyiydim.Lisede çalışmıyordu,yine iyiydim.Çünkü dersi derste dinlerdim.Üniversitede vasattım ama.

*Hangi bölümde okudun?

İstanbul Üniversitesi İşletme,ama henüz bitiremedim!

*Çekim olmadığı zamanlarda nelerle uğraşmaktan keyif alırsın?

Evde olmayı ve evde bir şeylerle uğraşmayı çok seviyorum.Uyuyorum,play station oynuyorum.Çekimler de çok zevk veriyor ama biraz fazla olunca yoruluyor insan!(MisS LoneLy der ki:kıyamaaammm)

*Annenle ilgili konuşmak ya da filmleri izlemek seni üzüyor mu?

Hayır,üzmüyor.Çünkü onu kaybettiğimde çok küçüktüm.Hatırlayamıyorum onu.Hafızamda canlandıramıyorum.TV'de filmleri yayınlandığında annem olarak izliyorum ama ortak anılarımız yok ne yazık ki.

*Annenle ilgili yapmaktan hoşlandığın bir şeyler var mı?Konuşmak gibi mesela...

'Hayat Bilgisi' dizisiyle başlayan bir alışkanlık edindim:Çok zorlanacağım sahnelerde bana yardım etmesi için dua ediyorum.

*Ne burcusun?

Tam geçiş tarihinde doğduğum için Yay ve Akrep arasında gidip geliyorum.Günlük ruh halime göre değişiyor burcum.(MisS LoneLy der ki:Ablamla aynı gün doğmuş (22 Kasım))

*Kız arkadaşın var mı?

Evet,var. ()

*Nasıl kızlardan hoşlanırsın?

Fiziksel olarak benim beğendiğim kızlara çevremdekiler;"Aa!Nasıl bu kızla çıkarsın?" derler.Görünüş itibariyle pek güzel bulmazlar,ama bana güzel gelir.Karakter açısından da dürüst ve anlayışlı olsun yeter

Alıntırıdr...!!
free girl
AdMiN
AdmiN
AdMiNAdmiN
free girl

Ruh Halin : Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Cilgin10

Kişi sayfası
Bİllur PuAnI:
Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Left_bar_bleue0/100Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Empty_bar_bleue  (0/100)
MesajKonu: Geri: Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı ..   Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:59 pm

çok güzel teşekkürler
prenses nurgül
Yeni Üye
Yeni Üye
prenses nurgül

Ruh Halin : Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Ssstt10

MesajKonu: Geri: Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı ..   Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı .. Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 4:04 pm

cogg saolll tatloo

Acemi cadının sevimli oyuncusu Çağkan çulha trendy dergisine röportajı ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-